המורה קיבל 4 דקות בלבד להרצאת הTED הראשונה בחייו (והשאיר את הצופים מרותקים)

85964
 המורה קיבל  4 דקות בלבד להרצאת הTED  הראשונה בחייו (והשאיר את הצופים מרותקים)

"יש לי ארבעה עקרונות יסוד הכתובים על הלוח הנמצא מול כיתתי ועליהם כל תלמיד חותם בתחילת השנה: 1) קראו בעין ביקורתית 2) כיתבו בצורה מודעת 
3) דברו בצורה ברורה  4) אימרו את האמת שלכם"
כך מספר המורה והמשורר האמריקאי, קלינט סמית', שקיבל הזדמנות נדירה לספר על משנתו החינוכית בכנס Ted היוקרתי והוא בהחלט לא בזבז את ההזדמנות!

 

----------

הצטרפו אלינו ואימרו תודה למורים האהובים עליכם במסגרת אירועי יום המורה החל ביום שני הקרוב! מוזמנים להצטרף לדף יום המורה בפייסבוק, לקרוא עוד סיפורים מרגשים ולשלוח מכתבי תודה למורים והמורות שהשפיעו עליכםן באתר יום המורה.

 

הדפסת סיפור זה
יום המורה

יום המורה הוא חג ישראלי המצוין בתאריך כ"ג בכסלו (השנה יצויין יום המורה ב-22.12.2016) כיום הוקרה והערכה למורות ולמורים על עבודתם בחינוך דור העתיד והצדעה לעוסקים ועוסקות במלאכת ההוראה.

מטרת יום המורה היא להדגיש את החשיבות וההערכה שרוחש הציבור למוריו ומורותיו מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה. יום המורה הינו תוצר של שותפות הארגונים והגופים החינוכיים המובילים בישראל, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור אשר ביקשו, יחד, לשים את המורות והמורים במרכז השיח הציבורי ולהודות להם/ן על המסירות והעבודה מלאת המשמעות. במסגרת אירועי "יום המורה" תשולב פעילות ענפה בבתי הספר, ברשויות המקומיות, בתקשורת המסורתית והדיגיטלית וכן בכנסת ישראל ובמשרדי הממשלה השונים.