מי יהיו הראשונים שיחשפו לדבר החם הבא בחינוך הישראלי?

4732
מי יהיו הראשונים שיחשפו לדבר החם הבא בחינוך הישראלי?

אנחנו יודעים שקרה לך לא פעם שרצית לקרוא כתבה, ראית שהיא מעניינת אותך ובנושא שחשוב עבורך, אבל בשל העומס הרב והלחץ בזמן, פשוט לא הצלחת להספיק. ולכן, בדיוק בשבילך החלטנו לאפשר לצרוך את המידע החשוב והחם ביותר על חינוך מכל מקום ובכל זמן – מהמחשב או הסלולרי, בחדר המורים, בחדר הכושר, תוך כדי נסיעה, ברדיו הבית ספרי, לפני השינה במיטה, תוך כדי הניקיונות והבישולים וכן הלאה. 

אנחנו גאים ומתרגשים לספר כי בימים אלו אנו עומדים לפרסם את הדבר החם הבא בעולם החינוך הישראלי – פודקאסט שומעים חינוך.

כמו אחיו הגדול, מגזין הגיע זמן חינוך, הפודקאסט יביא לקהל אנשי החינוך הישראלי ידע חדשני, מקצועני ומצויין, מאת האנשים הכי חשובים במערכת החינוך – אנשי המקצוע שעומדים בחזית הכיתה בכל יום – המורות והמורים שלנו.

את הפודקאסט ינחה אמנון רבינוביץ – מורה להיסטוריה ואזרחות ומנהל חטיבת הביניים בבית הספר זיו בירושלים. הפודקאסט נוצר בשיתוף הגיע זמן חינוך ומנהל החינוך בעיריית ירושלים.

 

זו ההזדמנות שלך להיות מהראשונים שיקבלו את הפודקאסט

קבוצה קטנה ומובחרת מתוך קוראי הגיע זמן חינוך תזכה להאזין לפרק הראשון של הפודקאסט לפני כולם, ומי שיקח בה חלק יקבל גם הזדמנות להשפיע ולעצב את עתידו של הפודקאסט, להציע הצעות לשיפור ורעיונות לפרקים עתידיים.

אם אתם רוצים להיות חלק מהקבוצה המיוחדת הזו ולקבל את פרקי הפודקאסט לפני כולם למייל שלכם, רשמו את עצמכם בטופס הבא ואולי תזכו בחצי שעה של השראה שתגיע אליכם למייל ממש בימים הקרובים.

הדפסת סיפור זה
הגיע זמן חינוך

רוצים לקבל את הניוזלטר שלנו למייל שלכם?

בכל שבוע תוכלו לקבל את הניוזלטר החינוכי המוביל בישראל,
אליכם למייל ללא מאמץ.

פשוט מלאו את הטופס:
http://bit.ly/EduNowSignUp