שבע דרכים יצירתיות ופשוטות להגיד תודה ביום המורה

13314
שבע דרכים יצירתיות ופשוטות להגיד תודה ביום המורה

יום המורה הוא יום חג לאומי שמטרתו  לומר תודה ולהביע הוקרה והערכה לאנשי החינוך ועובדי ההוראה על עבודתם החשובה. 

ב22.12 ישראל חוגגת את יום המורה 2016, והרבה מאוד אנשים מחפשים דרכים יצירתיות לחגוג את יום המורה ולהגיד תודה למורה שהשפיע/ה עליהם. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם חמש דרכים פשוטות להפתיע את המורה שלכם:

 

1. מכתב תודה למורה

באתר יום המורה תוכלו למצוא עמוד מיוחד שדרכו תוכלו לשלוח מכתב תודה או הודעת SMS שיישלחו למורה שלכם ביום המורה. כמה שמה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן, להזמין את מספר הטלפון או כתובת המייל של המורה שלו/ה תרצו להגיד תודה, להוסיף כמה מילים אישות, וזהו. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

 

2. שיחה בהפתעה

לא רק אראלה ממפעל הפיס מצלצלת לאנשים ומפתיעה אותם, גם אנחנו עושים את זה וגם אתם יכולים לעשות את זה. בין אם תבחרו לצלצל למורה שלכם בעצמכם כמו שעשה כתב חדשות 10, דורון הרמן, ובין שתבחרו לשלוח את המכתב שלכם אלינו באמצעות אתר יום המורה, התוצאה היא תמיד מרגשת כפי שתוכלו לשמוע בשיחה המדהימה הזו שקיבלה מורה מתלמידה שלימדה לפני כמעט 20 שנה:

 

 

3. ביקור מפתיע

ממש כמו מסיבת הפתעה ביום הולדת, גם יום המורה הוא הזמדנות להפתיע את האנשים שאחנו אוהבים, תוכלו להפתיע את המורה שלכם עם נקישה על הדלת בצירוף מכתב תודה, או אפילו להפתיע אותו בכיתה עצמה ממש. בשנים הקודמות מאות מורים הופתעו מהמחווה הייחודית הזאת. מוזמנים לראות דוגמה למה קרה כשראש עיריית רמת גן הפתיע את המורה שלו בביתו

 

4. לשתף סיפור 

יש לכם הזדמנות לספר על המורה שלכם בפומבי. אתם יכולים לעשות את זה דרך פוסט בפייסבוק, או באינסטגרם או אפילו בסנפצ'ט! העיקר שתפו את העולם בסיפור הייחודי שלכם. בשנים הקודמות אלפי אנשים העלו סיפורים שנקראו על ידי מאות אלפי גולשים במסגרת חגיגות יום המורה. כאן תוכלו למצוא דוגמאות לסיפורים מרגשים.

 

5. פרח במתנה

פרחים הם דרך נהדרת להגיד תודה. בשנים האחרונות אלפי מורים נהנו מהמחווה הזאת ביום המורה. היצירתיים שבנכם יוכלו להכין את הפרח שלכם בעצמם, באמצעות אורגמי, והנה סרטון פשוט שמסביר איך לעשות את זה שלב אחר שלב:

 

6. כרטיס ברכה

רוצים להשאיר למורה מזכרת שתישאר לאורך זמן? במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורכם מגוון כרטיסי ברכה מעוצבים שתוכלו להדפיס בבית ולהוסיף ברכה והקדשה אישית למורה שלכם. מי שמעדיף כמובן יכול/ה להכין כרטיס ברכה בעצמו/ה:

 

 

7. צנצנת מתוקה

לחובבי הבישול והאפייה יש הזדמנות להכין מחווה טעימה וצנועה ולחלוק אותה עם המורה שלכם, כי אין כמו לקבל משהו מתוק לצד הקפה. 

 

 

בשביל לחגוג את יום המורה, לא חייבים להוציא הרבה כסף, או להשקיע המון זמן, הרעיון הוא פשוט לומר תודה בדרך שנראית לכם הכי נכונה ומיוחדת. יש לכם הצעות נוספות ויצירתיות? שתפו אותנו בתגובות.

הדפסת סיפור זה
יום המורה

יום המורה הוא חג ישראלי המצוין בתאריך כ"ג בכסלו (השנה יצויין יום המורה ב-22.12.2016) כיום הוקרה והערכה למורות ולמורים על עבודתם בחינוך דור העתיד והצדעה לעוסקים ועוסקות במלאכת ההוראה.

מטרת יום המורה היא להדגיש את החשיבות וההערכה שרוחש הציבור למוריו ומורותיו מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה. יום המורה הינו תוצר של שותפות הארגונים והגופים החינוכיים המובילים בישראל, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור אשר ביקשו, יחד, לשים את המורות והמורים במרכז השיח הציבורי ולהודות להם/ן על המסירות והעבודה מלאת המשמעות. במסגרת אירועי "יום המורה" תשולב פעילות ענפה בבתי הספר, ברשויות המקומיות, בתקשורת המסורתית והדיגיטלית וכן בכנסת ישראל ובמשרדי הממשלה השונים.