7 דרכים יצירתיות ופשוטות להגיד תודה ביום המורה

15024
7 דרכים יצירתיות ופשוטות להגיד תודה ביום המורה

יום המורה הוא יום חג לאומי שמטרתו לומר תודה ולהביע הוקרה והערכה לאנשי החינוך ועובדי ההוראה על עבודתם החשובה. 

ב11.12 ישראל חוגגת את יום המורה 2017, ואנשים רבים מחפשים דרכים יצירתיות לחגוג את יום המורה ולהגיד תודה למורה שהשפיע/ה עליהם. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם 7 דרכים פשוטות להפתיע את המורה שלכם:

 7 דרכים יצירתיות ופשוטות להגיד תודה ביום המורה

1. מכתב תודה למורה

באתר יום המורה תוכלו למצוא עמוד מיוחד שדרכו ניתן לשלוח מכתב תודה או הודעת SMS שיישלחו למורה שלכם ביום המורה. כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן, להזמין את מספר הטלפון או כתובת המייל של המורה שלו/ה תרצו להגיד תודה, להוסיף כמה מילים אישות, וזהו. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

 

2. שיחה בהפתעה

לא רק אראלה ממפעל הפיס מצלצלת לאנשים ומפתיעה אותם, גם אנחנו עושים את זה וגם אתם יכולים לעשות את זה. בין אם תבחרו לצלצל למורה שלכם בעצמכם כמו שעשה כתב חדשות 10, דורון הרמן, ובין  אם תבחרו לשלוח את המכתב שלכם אלינו באמצעות אתר יום המורה, התוצאה היא תמיד מרגשת, כפי שתוכלו לשמוע בשיחה המדהימה הזו שקיבלה מורה מתלמידה שלימדה לפני כמעט 20 שנה:

 

 

3. ביקור מפתיע

ממש כמו מסיבת הפתעה ביום הולדת, גם יום המורה הוא הזמדנות להפתיע את האנשים שאחנו אוהבים. תוכלו להפתיע את המורה שלכם עם נקישה על הדלת בצירוף מכתב תודה, או אפילו להפתיע אותו בביקור בכיתה עצמה בה הוא מלמד. בשנים הקודמות מאות מורים הופתעו מהמחווה הייחודית הזאת. מוזמנים לראות דוגמה למה קרה כשראש עיריית רמת גן הפתיע את המורה שלו בביתו.

 

4. לשתף סיפור 

יש לכם הזדמנות לספר על המורה שלכם בפומבי. אתם יכולים לעשות זאת דרך פוסט בפייסבוק, באינסטגרם או אפילו בסנפצ'ט! העיקר שתשתפו את העולם בסיפור הייחודי שלכם. בשנים הקודמות אלפי אנשים העלו סיפורים שנקראו על ידי מאות אלפי גולשים במסגרת חגיגות יום המורה. כאן תוכלו למצוא דוגמאות לסיפורים מרגשים.

 

5. פרח במתנה

פרחים הם דרך נהדרת להגיד תודה. בשנים האחרונות אלפי מורים נהנו מהמחווה הזאת ביום המורה. היצירתיים שבנכם יוכלו להכין את הפרח שלכם בעצמם, באמצעות אורגמי, והנה סרטון פשוט שמסביר איך לעשות את זה שלב אחר שלב:

 

6. כרטיס ברכה

רוצים להשאיר למורה מזכרת שתישאר לאורך זמן? במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורכם מגוון כרטיסי ברכה מעוצבים שתוכלו להדפיס בבית ולהוסיף ברכה והקדשה אישית למורה שלכם. מי שמעדיף כמובן יכול/ה להכין כרטיס ברכה בעצמו/ה:

 

 

7. צנצנת מתוקה

לחובבי הבישול והאפייה יש הזדמנות להכין מחווה טעימה וצנועה ולחלוק אותה עם המורה שלכם, כי אין כמו לקבל משהו מתוק לצד הקפה. 

 

 

בשביל לחגוג את יום המורה, לא חייבים להוציא הרבה כסף או להשקיע המון זמן, הרעיון הוא פשוט לומר תודה בדרך שנראית לכם הכי נכונה ומיוחדת. יש לכם הצעות נוספות ויצירתיות? שתפו אותנו בתגובות.

הדפסת סיפור זה
יום המורה

יום המורה הוא חג ישראלי המצוין בתאריך כ"ג בכסלו (השנה יצויין יום המורה ב-22.12.2016) כיום הוקרה והערכה למורות ולמורים על עבודתם בחינוך דור העתיד והצדעה לעוסקים ועוסקות במלאכת ההוראה.

מטרת יום המורה היא להדגיש את החשיבות וההערכה שרוחש הציבור למוריו ומורותיו מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה. יום המורה הינו תוצר של שותפות הארגונים והגופים החינוכיים המובילים בישראל, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור אשר ביקשו, יחד, לשים את המורות והמורים במרכז השיח הציבורי ולהודות להם/ן על המסירות והעבודה מלאת המשמעות. במסגרת אירועי "יום המורה" תשולב פעילות ענפה בבתי הספר, ברשויות המקומיות, בתקשורת המסורתית והדיגיטלית וכן בכנסת ישראל ובמשרדי הממשלה השונים.