ג'ניפר גונזלס

במשך 7 שנים לימדתי בחטיבת ביניים לשון בארה"ב. לאחר שילדתי את ילדי הבכור, החלטתי להיות אם במשרה מלאה, מתוך ההבנה העצמית שלא אוכל לעשות את שתי העבודות יחד בצורה הטובה ביותר. ב2008 התחלתי ללמד קורס בהכשרת מורים והעבודה הזאת יצרה בי את התשוקה לתמוך במחנכים.

כלימדתי, חשתי לבד בחנוניות שלי. חדר המורים מעולם לא היה מקום מפלט בטוח בשבילי ומציאת עמיתים שיכולתי לחלוק עמם את המחשבות והתחושות שלי דרש מאמץ משמעותי. למדתי לא להענות לצורך שלי לספר באריכות ובהתלהבות על תוכנית חינוכית חדשה שהחלטתי להשמש בה, כמו גם על אסטרטגיות הוראה שקראתי עליהן ועל קשיים שהיו לי עם תלמידי. למדתי שהשאלות שלי נענות בציניות על ידי אחרים ברוב הזמן . כמובן שגם הכרתי ועבדתי עם אנשים מדהימים.

בכתיבה כאן אני מקווה ליצור את מה שלא היה לי: קהילה תוססת, חיה, מעודדת ומגרה לפעולה וחשיבה למורים, שתאפשר תמיכה וסיוע אחת לשני לעבר מצוינות בהוראה. אני מאמינה שאנחנו יכולים לגשר על מרחק גאוגרפי ולמצוא אחד את האחר – אין גבול למה שרעיונות מדהימים יכולים להשיג.

אתם מוזמנים לאתר שלי – כת הפדגוגיה - cult of pedagogy, שהפך זה לא מכבר לקהילה חינוכית.

אם מעניין אותכם לקרוא עוד על הרצאות שלי, ועל פיתוח מקצועי שאני מציעה, אתם מוזמנים לכאן

אתם מוזמנים גם להיכנס ולקרוא על שני הספרים שלי:

Hacking Education: 10 Quick Fixes for Every School – מתקנים את החינוך: 10 תיקונים מהירים לכל בית ספר.

The Teacher’s Guide to Tech: A Cult of Pedagogy Digital Binder – מדריך הטכנולוגי למורה: המדריך המלא לדיגיטיליזציה של כת הפדגוגיה.