אודות הגיע זמן חינוך

אודות הגיע זמן חינוך

הגיע זמן חינוך הינו מגזין קהילתי אינטרנטי (חינמי וללא מטרות רווח) הפועל משנת 2014. המגזין פועל ליצירת ועידוד שיח חיובי על הוראה ומורים, בדגש על החינוך העל יסודי הפורמלי וקידום הוראה קלינית הממוקדת צרכים, ביכולות, בקצב וסגנון הלמידה של כל תלמיד ותלמידה, במטרה להביאם למצויינות. המגזין שם לעצמו את המטרה ליצור שיח חינוכי בין מורים ומתעניינים בהוראה, להגביר בחירה בהוראה כמקצוע, לעודד מורים לעשייה מקצוענית ואיכותית ולהוות פלטפורמה להעברת ידע וניסיון בין אנשי ונשות חינוך וחוקרי חינוך. לבסוף – חשוב לנו להראות עשיה וחדשות טובות בתחום החינוך וליצור שיח ציבורי חיובי על חינוך, הוראה ומצויינות.

 

המגזין מתבסס על קהילת כותבות וכותבים, נשות ואנשי חינוך מכל הארץ והעולם, שכותבים מתוך הרצון להעביר ולקבל ידע חינוכי המתבסס על הניסיון שלהם. בנוסף המגזין פועל להנגשת מידע מקצועי חינוכי מבוסס מחקר, החשוב לעוסקות והעוסקים במלאכת ההוראה.

 

מתוך כך, אנו שמחים לחברות וחברים חדשים בקהילת הכותבים שעוסקים בחינוך ובהוראה ומוכנים לספר על חוויותיהם, לחלוק את הידע, הניסיון והכלים שפיתחו, לספר את הסיפור שלהם ושל תלמידיהם. כמו כן, אנחנו שמחים על מידע מחקרי שקשור לחינוך ויכול לקדם ולעזור למורים ואנשי חינוך.

 

 

בעלי תפקידים במגזין:

מנהל – רועי ציקורל

עורכת – אור שמש

מעצבת – מורין גלימר

 

חברי המערכת:

אלינה קולטון

אבינועם הרש

ד"ר אורנית מימון

 

 

המגזין פועל בתמיכת ובסיוע קרן טראמפ